| інтернет магазин взуття |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 10:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 8290
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Роман Михайлюк писал(а):
Якщо на 26" сзаду 32 зуба максимальна зірка, скільки б Ви хотіли на найнер поставити ? приблизно один ступінь, 36 зубів?

Припустімо, була гума 26х2,1", а стала 29х2,1". Окружність першої - 2,06 м, другої - 2,29 м. Це реальні дані. У скільки разів друга окружність більша за першу?
2,29 : 2,06 = 1,112
Ззаду з 26" колесом найбільша зірка - 32Т. Щоб крок системи "трансміссія + колесо" лишився тим же, треба збільшити 32-зубу зірку у 1,112 рази.
32 х 1,112 = 35,6
Касету з 35-зубою зіркою спробуй знайди, тому - 36.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 11:03 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Накат, на мою думку - це приємистисть коліс і рами до поверхні їзди, опрацьовування нерівностей тощо, передача зусиль гонщика. Відпустіть шприхи - накат погіршиться, поставте пластилінову раму - знову погіршиться, накачайте колеса - покращиться, занадто накачаєте - погіршиться знову. І так далі.

Маса і гравітація впливають на результати замірів, але скорше як сторонній фактор - якщо ми розглядаємо сам принцип накату, а не падіння маси з гори з аеродинамічним гальмуванням.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 11:06 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
andr писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
Якщо на 26" сзаду 32 зуба максимальна зірка, скільки б Ви хотіли на найнер поставити ? приблизно один ступінь, 36 зубів?

Припустімо, була гума 26х2,1", а стала 29х2,1". Окружність першої - 2,06 м, другої - 2,29 м. Це реальні дані. У скільки разів друга окружність більша за першу?
2,29 : 2,06 = 1,112
Ззаду з 26" колесом найбільша зірка - 32Т. Щоб крок системи "трансміссія + колесо" лишився тим же, треба збільшити 32-зубу зірку у 1,112 рази.
32 х 1,112 = 35,6
Касету з 35-зубою зіркою спробуй знайди, тому - 36.


Дякую, Андр. Може, то смішно, але я гуманітарій як з того анекдоту (раньше такіх дуракамі називалі(с ) Тому Ваше обчислення мені дуже доречне, власне, щоб почути подібне обговорення - і варто читати такі форуми.

І навпаки - якщо 26" на передачах 42х11 - у найнера буде приблизно 42х12? Виходить, що в нього одна запасна передача на стандартному барабані і менша потреба переходити на барабан ДХ, щоб ставити зірочки 10 чи 9...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 11:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 8290
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Знову беремо окружності 26х2,1" та 29х2,1".
2,29 : 2,06 = 1,112
Оцінюємо, чим замінити задню 11-зубу зірку, щоб максимальний крок байку лишився приблизно тим самим.
11 х 1,112 = 12,2
Значить, з 29" колесом варто поставити найменшу зірку 12Т.

Можна зробити інакше й замінити передню зірку. Для найнера її треба зменшити у стільки ж разів, у скільки ми щойно збільшили задню зірку. Звісно, касета тоді має лишитися незмінною.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 11:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
Роман Михайлюк писал(а):
От скажіть будь ласка, чи може чемпіон світу мене обігнати на прямій дорозі, якшо в мене колеса 26", а в нього 20" ? Може, я помиляюся, але думаю, що шансів в нього мало з любими передачами. Оце і є "накат".

В затратах энергии на перемещение велосипеда по ровному доля сопротивления качению составляет около 13 процентов
Изображение
Допустим у чемпиона на маленьком складнике с зубастыми колёсами сопротивление качению будет 20%
А у Романа Михайлюка на разделочном шоссере сопротивление качению будет 10%
Зарешает-ли фора в оптимистичные 10% в этом эпичном состязании? :D

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 13:06 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
godspeed писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
От скажіть будь ласка, чи може чемпіон світу мене обігнати на прямій дорозі, якшо в мене колеса 26", а в нього 20" ? Може, я помиляюся, але думаю, що шансів в нього мало з любими передачами. Оце і є "накат".

В затратах энергии на перемещение велосипеда по ровному доля сопротивления качению составляет около 13 процентов
Изображение
Допустим у чемпиона на маленьком складнике с зубастыми колёсами сопротивление качению будет 20%
А у Романа Михайлюка на разделочном шоссере сопротивление качению будет 10%
Зарешает-ли фора в оптимистичные 10% в этом эпичном состязании? :D


Якщо різниця 10%, то поставлю на чемпіона... там справді різниця 10%? Мені шкода, з англійською в мене як з математикою приблизно, тоді б я цю таблицю зрозумів краще. Власне, щось подібне я й хотів зрозуміти, написавши цей пост. Зараз сяду росшифровувати ці письмена...( . А де тут діаметр коліс?

Хоча все одно не можу уявити велосипед формату БМХ, який швидко і довго їде. В мене ще є шанс, що умовний чемпіон світу побачить такі нанотехнології і пошле їх в ж, таким чином я виграю)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 14:06 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
:smile:
Гуманітарію дуже доречно опанувати англійську. Хоча в цих графіках англійською і сам не доберу. Теж гуманітарій))

Думаю, що спортсмен на 20 колесах у Вас виграє, якщо з підігнаною під себе рамою...
Я колись на "Україні" "у всіх" вигравав. Бо оці "дурні-негуманітарії" вважали, що змагаються не зі мною, а велосипедом "Україна". Отаке...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 14:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Роман Михайлюк писал(а):
...
Я вже декілька разів пропонував вживати слово "викат" , якщо ми говоримо про спуск з гори, тобто втручання гравітації і аеродинаміки. А накат... От скажіть будь ласка, чи може чемпіон світу мене обігнати на прямій дорозі, якшо в мене колеса 26", а в нього 20" ? Може, я помиляюся, але думаю, що шансів в нього мало з любими передачами. Оце і є "накат".


А вы сможете держать каденс 120 на протяжении хотя бы минуты? И под тысячу ватт выдавать? А если у вас будет расчет 32/32, а у него на 20" будет 54/11, то тогда как? Калькуляторы есть в инете, много. Задайте числа, посмотрите результат.

Вы же уже замечали не раз, да и говорили вам тоже, что постановка задачи очень важна, условия.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 15:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Роман Михайлюк писал(а):

Хоча все одно не можу уявити велосипед формату БМХ, який швидко і довго їде.



Изображение

Це рандоннер Антон Козлов з Запоріжжя. Чомусь мені здається, що він дуже сміятиметься, якщо побачить ЦЕ... :wink:

В подальших сперечаннях участі не прийматиму принципово, бо мав честь їздити з Антоном і бачив як воно насправді. :smile:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 16:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:01.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
чи може чемпіон світу мене обігнати на прямій дорозі, якшо в мене колеса 26", а в нього 20" ? Може, я помиляюся, але думаю, що шансів в нього мало з любими передачами. Оце і є "накат".

Будь-який Gear Calculator дасть вам відповідь.
Результуюче "передаточне число" - це "сума" розмірів передньої зірки, задньої зірки, діаметра колеса.

Покришки 29 / 50-622, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 38/15
Покришки 20 / 54-406, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 53/15

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 17:37 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
real SIMON писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):

Хоча все одно не можу уявити велосипед формату БМХ, який швидко і довго їде.



Изображение

Це рандоннер Антон Козлов з Запоріжжя. Чомусь мені здається, що він дуже сміятиметься, якщо побачить ЦЕ... :wink:

В подальших сперечаннях участі не прийматиму принципово, бо мав честь їздити з Антоном і бачив як воно насправді. :smile:


До речі, я теж не збираюся сперечатися з тим, хто мав реальний досвід. Я не бачив такий драндулет на високій швидкості, але цілком допускаю їснування такого феномену. Не в рамках суперечки, а просто поділитися інформацією. Реально на такому проїхати на такому за дві години кілометрів 60? Не в по калькулятору, а по шосе? Набір передач довільний, як райдер собі вибере, втулки нормального рівня і тд.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 06.06.2020 17:44.
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 17:46 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
В мене знайомий на такому їздив аматорську гонку з шосейниками. Витримав. Десь у нього блог є. Приїхав у середині. Скільки там було км - не пам"ятаю вже.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 17:48 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
d.lus писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
чи може чемпіон світу мене обігнати на прямій дорозі, якшо в мене колеса 26", а в нього 20" ? Може, я помиляюся, але думаю, що шансів в нього мало з любими передачами. Оце і є "накат".

Будь-який Gear Calculator дасть вам відповідь.
Результуюче "передаточне число" - це "сума" розмірів передньої зірки, задньої зірки, діаметра колеса.

Покришки 29 / 50-622, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 38/15
Покришки 20 / 54-406, каденс 90, швидкість 31 км/год: передача 53/15


Ну ото тільки не треба з мене сміятися, я сам сміявся, як це писав)) Ще хотів був з запасом приписати тому чемпіону 10" кальосікі, але подумав, що то свинсьтво з мого боку. :D

Але хочу у Вас уточнити. Дані калькулятора по розрахунку достатньо точні в практичному застосуванні? Не сферично в вакуумі, а реально? Питаю тому, що якщо все зводиться до передаточних чисел, то чому шосейники не їздять ні на 20", ні на 24". Воно ж ніби легше, маневреніше, аеродинамічніше, розгон легший та ще й дешевше. Десь отут і зарито те, про що я в цій темі питаю.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2020 17:53 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
https://tibor-ua.livejournal.com/4183.html


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.138s | 28 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'