| orbea mx 40 |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 00:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 8290
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Ще трішки про накат:
viewtopic.php?f=19&t=4540&p=52936#p52936
viewtopic.php?f=19&t=4540&p=53728#p53728

Найдивніше ось що: чим важча гума, тим накат кращий.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 00:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 2850
Изображения: 39
Город: Черкассы
Пол: Муж
Зарегистрирован:13.10.2015
Средняя скорость это профанация... Максималка с горки без помощи педалей намного обьективней даст данные.
Мамой клянус, недавно видео смотрел со спуском на разных покрышках, только там выкат в горку, т.е. , максималка разная на разной резине.

_________________
мое субъективное мнение объективно на столько, на сколько позволяют доступные методы собрать статистические данные. и да, меня бесит, когда люди пишут длиННа при замерах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 00:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 8290
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Могу повторить: более тяжелый байк при спуске без педаляжа покажет более высокую максималку. И более тяжелая резина при беспедальном спуске тоже даст более высокую максималку.
Хороший вы придумали афоризм: "Средняя скорость - это профанация". Можно в граните вырубить.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 01:36 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
andr писал(а):
DesignerMM писал(а):
По поводу наката, короче, есть спуск и выкат, есть спидометр и секундомер, все измеряется и при чем тут субьективизм.

Это только на первый взгляд. На самом деле выбег с горы сравнить почти невозможно:
viewtopic.php?f=27&t=11309


При тому, що секундомер міряє секунди, а не накат. Секунда і на Місяці секунда, і під водою, а накат в складній системі можна порівняти з іншою системою в окремих випадках, без точних даних по такій-то рамі, покришці, асфальту.

Наприклад, в моєму питанні можна , помудохавшись, зробити серію тестових заїздів, що я і спробую зробити. Але ця розв"язка теореми спрацює тільки, або в основному для мене з моєю технікою на моїй дорозі. У Вас результат може бути трохи інший або сильно інший. До чого це я? Мені запропонували накат вимірювати як фізичну величину, а я непевний , попри всю ніби-то очевидність "проїхав- заміряв". Інакше б ці величини гравірували на рамах і відливали б на покрихах.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 01:47 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
andr писал(а):
Ще трішки про накат:
viewtopic.php?f=19&t=4540&p=52936#p52936
viewtopic.php?f=19&t=4540&p=53728#p53728

Найдивніше ось що: чим важча гума, тим накат кращий.


Не дивно, так і є. Покришка з чавуну в чавунних направляючих котилася б дууууже добре. Але це свідчить тільки про те, що я й казав - великий і страшний накат практично неможливо описати цифрОю, бо там взаємовиключні елементи. Ніхто не катає на чавунних дисках, попри їх прекрасний викат. Ніхто не катає на грубезних балонах по асфальту, щоб не писала Швальба.

Є окремі розв"язки завдання, де можна бути більш-менш точними з вимірювальними прикладами (спуск з гори) - але не факт, що кращий спусковий накат означає кращий апхільний. А ще накати для шосе і грунту можливо не тотожні.

Може, досить про математику? Є в мене чуйка, що це можна безкінечно терти. Припиняться дощі з вітрами - спробую потеститись)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 02:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
Изображение

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 03:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
Роман Михайлюк писал(а):
І ще таке , посміятися. Якщо так важливе це пятно і мінімальна деформація, то краще їхати на голому ободі :D

Важна не минимальная деформация, а минимальная энергия затрачиваемая на деформацию. Если покрышка будет деформироваться очень сильно (тем самым поглощая неровности), но очень легко, прям чтоб неощутимо, как пёрышко, то у такой покрышки, и, соответственно, велосипеда на таких покрышках будет ангельская катимость.

Здесь про влияние размера на сопротивление качению viewtopic.php?f=19&t=473673&start=60#p2043818
А здесь и ниже провлиянме массы колеса на динамику разгона viewtopic.php?f=19&t=473673&start=75#p2043833
Чтоб выяснить кто кого перетянет надо посчитать значения в реальных цифрах :)

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 09:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 1089
Изображения: 145
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:21.02.2009
Роман Михайлюк писал(а):
От же ж, Страна Совєтов)) Нарід, я вам ще раз дуже вдячний за увагу, але хіба я просив поради про сліки чи колеса 700С, чи про фізкультуру?))))))) Давайте тоді до купи порадьте мені машину, дім коло Женеви, тур в Гімалаї для просвітлення, після якого вже пофіг на розміри коліс, або виберіть мене Президентом. Вибрали вже одного ровериста ... (самоцензура).

Я вже втомився копіпастити свої питання. Я про Panaracer Speed Blaster 1.75 питаю, а вони мені про сліки )))) В огороді бузина, а в Києві ... Ну чесне слово, з чого ви Ви взяли, що я про сліки не знаю. Я їх терпіти не можу , ще півсліки куди не йшло - але хороших і легких на 26" не їснує. Якщо я вибрав для себе рокет-рони і С-воркс як універсальну гуму на 26", то не тому, що нуб, а тому, що мені краще знати, де і як я катаю. Як тут фотки вставляти? https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Там я порад не потребую, а от зараз "викатую" сім"ю, і акценти змістилися.

Бо виникло цікаве теоретичне питання, і мене цікавить, чи можна в дружній розмові тут поговорити саме про нього, а не про "бери найнер, подаруй жінці гантелі". Ну блін)
От приклад обговорення, яке проводять технарі. https://forum.velomania.ru/archive/inde ... 81972.html Ніби нічого нового, але все одно читабельно (імхо, звісно)


Роман Михайлюк писал(а):
катання на Каяках
в місті
маневреність


А потім наводите фото з гір. Якось самі собі суперечите. Ви чітоко опишіть умови використання гуми, а потім питайтетк, бо таку кількість моделей не просто так виробники випускають. Накат це дуже суб'єктивно, характеристики гуми для оффроуда і для міста будуть дуже сильно відрізнятись, там де по коренях та камінні ви проїдете певний шлях на ширшій гумі с ж'ягким компаундом та низьким тиском, той самий шлях по асфальту ви подалаєте найшвидше на куди менш ширщій покрі з більшим тиском(на асфальті вертикальні коливання від ударів о нерівності куди нижчі). andr, все правильно зауважив, що диаметр сам по собі на накат не впливає, але тут вже мова не тільки про наках, але і про комфорт певно ;) якщо вам не потібні сліки об'ємні, хоча ті ж максіс торч катять добре і комфортні, але вони є тільки на 29 чи на 24, то можете звернути увагу на schwalbe thunder burt 26, але вони швидко труться на асфальті

_________________
Kharkiv XC Team
XC: Cannondale f29 Carbon
CX: Cannondale SuperX Apex1
ROAD: Cannondale SuperSix EVO Red
instagram strava


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 09:46 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
PITyounger писал(а):
Роман Михайлюк писал(а):
От же ж, Страна Совєтов)) Нарід, я вам ще раз дуже вдячний за увагу, але хіба я просив поради про сліки чи колеса 700С, чи про фізкультуру?))))))) Давайте тоді до купи порадьте мені машину, дім коло Женеви, тур в Гімалаї для просвітлення, після якого вже пофіг на розміри коліс, або виберіть мене Президентом. Вибрали вже одного ровериста ... (самоцензура).

Я вже втомився копіпастити свої питання. Я про Panaracer Speed Blaster 1.75 питаю, а вони мені про сліки )))) В огороді бузина, а в Києві ... Ну чесне слово, з чого ви Ви взяли, що я про сліки не знаю. Я їх терпіти не можу , ще півсліки куди не йшло - але хороших і легких на 26" не їснує. Якщо я вибрав для себе рокет-рони і С-воркс як універсальну гуму на 26", то не тому, що нуб, а тому, що мені краще знати, де і як я катаю. Як тут фотки вставляти? https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Там я порад не потребую, а от зараз "викатую" сім"ю, і акценти змістилися.

Бо виникло цікаве теоретичне питання, і мене цікавить, чи можна в дружній розмові тут поговорити саме про нього, а не про "бери найнер, подаруй жінці гантелі". Ну блін)
От приклад обговорення, яке проводять технарі. https://forum.velomania.ru/archive/inde ... 81972.html Ніби нічого нового, але все одно читабельно (імхо, звісно)


Роман Михайлюк писал(а):
катання на Каяках
в місті
маневреність


А потім наводите фото з гір. Якось самі собі суперечите. Ви чітоко опишіть умови використання гуми, а потім питайтетк, бо таку кількість моделей не просто так виробники випускають. Накат це дуже суб'єктивно, характеристики гуми для оффроуда і для міста будуть дуже сильно відрізнятись, там де по коренях та камінні ви проїдете певний шлях на ширшій гумі с ж'ягким компаундом та низьким тиском, той самий шлях по асфальту ви подалаєте найшвидше на куди менш ширщій покрі з більшим тиском(на асфальті вертикальні коливання від ударів о нерівності куди нижчі). andr, все правильно зауважив, що диаметр сам по собі на накат не впливає, але тут вже мова не тільки про наках, але і про комфорт певно ;) якщо вам не потібні сліки об'ємні, хоча ті ж максіс торч катять добре і комфортні, але вони є тільки на 29 чи на 24, то можете звернути увагу на schwalbe thunder burt 26, але вони швидко труться на асфальті


фото з гір просто для того, щоб мені перестали писати поради як для новачків - тренуватися і тд. Це правильно, але для цього я б топік не створював)

Друге - не розмію, як це накат не залежить від діаметру. Що практично, що з точки зору механіки - велике коло є ідеальнішим колом в реальних умовах. Уявіть собі колесо діаметром в сантиметр...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 05.06.2020 09:47.
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 09:52 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
"І тут наступне питання. Часто радять переднє колесо робити більшого об"єму , щоб надійніше хапало на грунтах. Але я не катаю агресивно, як на змаганнях, і в мене більше питання до накату і ваги вілсету, ніж до стабільності в грунтових віражах. Тому вже кілька років використовую набір Specialized S-Works 26x2,0, спереду Schwalbe Rocket Ron 1,75.

Сзаду збільшений діаметр для накату (500 гр гума, 670мм діаметр колеса), спереду облегшений варіант (360 гр, 655 мм діаметр). Щось подібне я бачив на мотоциклах і автомобілях (та ж Формула-1)

Можете поділитися думками з цього приводу?"

Катаю я по різному, але це не стосується питання. Я виділив лиш один аспект і в його рамках задав питання про різницю діаметрів.( Хоча і суб"єктивні зауваження вище про типи гуми мені цікаві, на деяких я не катав._


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 10:10 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Так, але ж можна уявити собі коло діаметром в два метри, не лише в сантиметр. На мою думку, є якийсь оптимальний діапазон, а не чим більше - тим краще. А в межах цього оптимума - суб"єктивізм.

В одному з наведених вище посилань йшлося про пульс. Однак на одному тому ж пульсі можна видати різну потужність, пульс не є запорукою сталої потужності.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 10:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:01.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
велике коло є ідеальнішим колом в реальних умовах.

"Вторая свежесть - вот что вздор! Свежесть бывает только одна - первая, она же и последняя. А если осетрина второй свежести, то это означает, что она тухлая!"

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 11:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
С ростом размера "бублика" будет расти база, и это сделает вот эти ваши все трейлы и ДХ просто непроходимыми для такого велосипеда. Даже в повороты не всегда можно будет зайти. Такой себе "ДХ на тандеме и двухэтажном байке одновременно". Человек много говорит про город и городские условия, но опирается при этом часто на опыт трейлов, КК и ДХ (Ф1 еще).

По пульсу, на том же самом пульсе даже в начале и в конце сезона, в начале и в конце тренировки, можно выдать разную мощность. Вообще ниочем этот пульс, нет его связи прямой с мощностью кроме эмпирического "больше пульс-сильнее вкручиваешь". Так что тут да, на пульс опираться не выйдет.

И никто не говорит о разных компаундах при этом, разных профилях. Почему-то (вопреки тем, кто это действительно измеряет в тестах) внимания этому моменту вообще не уделили кроме парочки краями прошедших моментов о зубастости определенных моделей. А ведь накат и от сопротивления качению где-то там как-то, нет? Пара ватт туда, пара ватт сюда. И от конструкции (клинчер, бескамерно, трубка). В общем, тема хорошая, но пока измерять в попугаях, причем каждый в своих, то продолжать можно бесконечно.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2020 11:51 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Цитата:
По пульсу, на том же самом пульсе даже в начале и в конце сезона, в начале и в конце тренировки, можно выдать разную мощность. Вообще ниочем этот пульс, нет его связи прямой с мощностью кроме эмпирического "больше пульс-сильнее вкручиваешь". Так что тут да, на пульс опираться не выйдет.


Во-во. Не хотелось когда-то оспаривать упоротого на всю Ганусяка Юру, который по пульсу проводил опыты


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.148s | 28 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'