| велосипед Author |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 19:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 11239
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Окей, отправляйте фотки в Паул Ланге Украина просите их пояснить: подделка или нет.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 19:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Klay Pva писал(а):
vmail
Доброго дня, чародію. Можливо вам буде зручніше сприймати інформацію російскою мовою. Дуже коротко:
1. Мы находимся с вами на разных планетах и говорим разными языками. К сожалению, у нас с вами получается дискуссия но не диалог. Как ранее подметил один из участников беседы, есть древнейшее противостояние Nikon vs Canon, а также AMD vs Intel, Nvidia vs Radeon, iOS vs Android. Но есть и более изощренный и беспощадный поединок и тема для срача - Ашанбайк. Это даже что-то сродни хохлосрачу, но более узкоспециализированно. И вот я, новорег на этом форуме создаю первую тему - и надо же какой подарок, для старичков появляется прекрасная возможность обосрать, унизить и самоутвердиться за счет человека который первый раз на сайте.
2. Я где то находил информацию в интернете, со статистикой продаж по велосипедам. В Украине продается примерно 300 тыс. велосипедов в год. Из них, дорогих действительно качественных около 3000 тыс. Из них шоссеров (как вы писали только покрышка стоит больше 75евро - наверняка не более 100-200штук). Вы бы могли примерно прикинуть, сколько человек в стране ездить на велосипедах вашего уровня? Наверняка тусовка узкая и вы друг друга знаете. Ну сколько? Тысяч 10-20 максимум. А сколько пользователей Ашанбайков? Есть мысли? Я думаю миллиона 2-3. Я уше предвкушаю как вы пытаетесь опровергнуть мои подсчеты, но это не важно. Мой посыл вот в чем: ашанбайкеров в этой стране 95%, а людей которые ездят на хороших качественных велосипедах не более 5%
3. Вы завуалированно унижали не раз меня в своих сообщениях, унижая в том чисел всех тех кто ездит на таких велосипедах.
4. Я пользуюсь персональным компьютером стоимостью в 42000грн., смартофоном стоимостью в 20000грн. но мне не нужен велосипед даже за 500 долларов, потому что назначение, идея ради которой он покупается этого не предусматривает А какой телефон у вас, какой у вас ПК или компьютер или в какой квартире вы живете? Вы велолюбитель, это ваше права и ваша стихия. Я фанат компьютерных игр и готов инвестировать свои деньги в это направление. Почему вы унижаете меня?
5. Самое обидное, что вам совершенно не важно подделка тот переключатель или нет. Основной мотив и посыл ваших действий - личная неприязнь ко мне. Отвращение, желание унизить, самоутвердиться Вы не раз акцентировали внимание на том что видео с матами. Да, это так. Но все это продиктовано высокоэмоциональным моим состоянием. Я был расстроен, неприятно удивлен такой покупкой.
___
К чему это я? Основной посыл к созданию темы на этом прекрасном форуме - предупредить тех, 95% пользователей ашанов. Предупредить о том, что есть обман. Что некоторые не очень чистые на руку продавцы - реализовывают поддельную продукцию под видом бренда.
___
Доказательства я привел. Но как я писал вначале этого сообщения - мы с вами на разных планетах, и говорим на разных языках. Вряд ли вы примете мою точку зрения. Слышали про эффект влипания? Чем больше вы протестуете что это не не подделка а оригинал (вопреки всему), тем больше сами в это верите. И вроде бы мозг уже кричит о том, что "чувак очнись, он говорит правду" - но эмоции переполняют. А потому получается дискуссия а не диалог.
---
Я так розумію Вам буде лепше забанити мене на цйьому форумі ніж прийняти мою думку.
Samu
Дякую
@noxin
Дякую


Доброго дня, користувачу. Навмисно не пишу "шановний", бо після попереднього повідомлення це зовсім і остаточно не так. Можливо, ви краще сприймаєте інформацію українською (хтозна, може ви знайомі тільки з українською та російською матірною, і я ненавмисно робив засвоєння того, що я в цій темі писав, надзвичайно тяжким. І хоча надання інформації державною мовою не розповсюджується на користувачів форуму у спілкуванні в темах- я готовий вам допомогти у цій скрутній для вас ситуації як свідомий співгромадянин. Йдемо по пунктах:
1. Куплено ашанбайк- розмовляємо про ашанбайки. Буде шосейний велосипед- будемо розмовляти про шосейні велосипеди. Буде куплено Нікон- ну, сподиваюсь що вже зрозуміло нарешті. На створення подібної теми таким чином подібну ж реакцію отримав би будь-який користувач, незалежно від стажу та кількості тем.
2. Я їздив та їжджу на дуже різних велосипедах. Були в мене і ашанбайки, власне. Купував, сам збирав. Тобто, знайомий я з ними не теоретично. Що дає мені змогу дискутувати на цю тему. Я в цій темі не як власник якогось іншого типу велосипеду, чи власник велосипеду іншого цінового рівня. Не треба йти в статистичні дані, бо кількість ашанбайків виходить зовсім не з того, що вони найкращі за якимось параметром окрім ціни. "Цікавої ціни", ага. І ні, якщо хтось належить до 95% ашанбайкерів- то він не буде автоматично правий. "Мільони мух не можут помилятись"?
3. Ви незавуальовано принижували людей за расовою ознакою, сексуальною орієнтацією, за ознакою певної соціальної групи, представників певних фірм загалом, і говорили щось неприємне навіть про мене. Проте я зовсім не принижував всіх ашанбайкерів, наведіть мені приклади з моїх повідомлень.
4. Я не несу відповідальності за те, що в вас дешевий комп'ютер, та ще й тільки один. Про смартфон можу те ж саме сказати. Мені шкода, може все ще виправиться. Але ваше скрутне становище з персональною електронікою не робить вас правим у питаннях, пов'язаних с темою обговорення. Якщо ви не маєте уявлення про те, як складаються велосипеди при транспортуванні, які папери в 21му сторіччі до них додаються чи можуть додаватись або ні, як поставити колесо чи що за Shimano таке в групі обладнання, яка встановлюється ОЕМ-виробниками на ашанбайки- будьласочка, не треба це знімати на відео і викладати на нормальні ресурси. Тим самим ви принизили себе сильніше за всіх, хто міг зробити це тут. І ці ваші уявні "приниження" з боку інших чи не завжди були реакцією вже на ваші "заяви" чи те, що ви вже зробили протягом відео і цієї теми.
5. Ваш "високоемоційний стан" (матірбожа!) мені "до лампи" як модератору цього форума. Тому я реагую на факт наявності відео за матами, необгрунтованими звинуваченнями, недолугими здобутками в якости аксіоматичного виду тез та просто нерозуміння того що, власне, було прибдане чи продається за ці гроші. Можна зняти відео у стані афекту, але виклали ви його, створивши тему, вже у нормальному стані? Отож. Тому ніякої необгрунтованої неприязні, персональної чи ні, або видрази, в мене немає. Тільки обгрунтована.

До чого це я? По-перше, до того що ви не вмієте читати. Хоча ми вже зрозуміли, що ця проблема у вашому випадку може бути пов'язана з тим, що ви мене не могли повністю зрозуміти, бо я писав незнайомою для вас мовою. Прошу вибачення і виправляюсь. Коли знаєш декілька мов- якось забуваєш, що не всі приділяли цьому достатньо уваги за багатьох причин. По-друге, ви чомусь розмовляєте не зі мною, а з голосами у своїй голові, які розповідають вам про те що я власне роблю у цій вашій уяві, де ми знаходимся "на різних планетах". Можу тільки зазначити, що забагато комп'ютерних ігор може бути вкрай небезпечною річчю. По-третє, "ваші докази- не докази", я там вище писав вже про цей ролік від представника якогось магазину. Останнє щодо підробок (чи ні)- я вам навіть фото свої наводив, як виглядає "оригінал", і якість вашого відео не давала змоги детально роздивлятись встановлене обладнання. Було дуже схоже. Тому я не згоден робити висновки щодо підробки або контрабанди до того, як це буде доведено. Не вами чи "корєшом", спираючись на те що "пластик шершавий". Кваліфіковано доведено, тим хто це може розрізнити. Представником фірми-виробника, наприклад, або офіційним дистрибутором. Чи просто неупередженою людиною з відповідним досвідом та знаннями.

Отже, як бачите, мені хоч і простіше когось просто забанити- але тут цим ніхто не зловживає. А вам я раджу ознайомитись з правилами цього форуму, перш ніж робити заяви щодо моїх дій. Бо я частіше надто ліберальний і толерую порушення правил, за які потрібно банити без розмов. Дякую за увагу.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 19:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Klay Pva писал(а):
vmail
можу відредагувати. або перенесіть в інше місце, не в мусорку
3. Мат - не приветствуется, но в умеренных количествах разрешен. Неумеренное употребление - приведет к предупреждениям и бану.
Не підпадає під це? Мату не дуже багато.


Я вам там вище відповів.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 19:48 

Сообщения: 37
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:03.02.2019
Aleksei Dmytren
Вже відправив. Відповіді поки що немає


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 19:59 

Сообщения: 37
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:03.02.2019
Klay Pva писал(а):
vmail
4. Я пользуюсь персональным компьютером стоимостью в 42000грн., смартофоном стоимостью в 20000грн. но мне не нужен велосипед даже за 500 долларов, потому что назначение, идея ради которой он покупается этого не предусматривает
Дякую

У мене як раз все добре з електронікою, ви знову мене не зрозуміли.
vmail писал(а):
Klay Pva
4. Я не несу відповідальності за те, що в вас дешевий комп'ютер, та ще й тільки один. Про смартфон можу те ж саме сказати. Мені шкода, може все ще виправиться. Але ваше скрутне становище з персональною електронікою не робить вас правим у питаннях, пов'язаних с темою обговорення
Дякую

Чому ви зневажаєте факт продажу на ринку (велоринку) підробних компонентів? Хіба це не доказ? Я наводив посилання на продавця.
Річ у тім, що Пауланге може і проігнорувати моє звернення. Тому що їм також поже бути пофіг на то Турне чи Альтус. Можливо думка експерта?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 20:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Klay Pva писал(а):
Klay Pva писал(а):
vmail
4. Я пользуюсь персональным компьютером стоимостью в 42000грн., смартофоном стоимостью в 20000грн. но мне не нужен велосипед даже за 500 долларов, потому что назначение, идея ради которой он покупается этого не предусматривает
Дякую

У мене як раз все добре з електронікою, ви знову мене не зрозуміли.


Та ні, це саме ви не зрозуміли...

Klay Pva писал(а):
vmail писал(а):
Klay Pva
4. Я не несу відповідальності за те, що в вас дешевий комп'ютер, та ще й тільки один. Про смартфон можу те ж саме сказати. Мені шкода, може все ще виправиться. Але ваше скрутне становище з персональною електронікою не робить вас правим у питаннях, пов'язаних с темою обговорення
Дякую

Чому ви зневажаєте факт продажу на ринку (велоринку) підробних компонентів? Хіба це не доказ? Я наводив посилання на продавця.
Річ у тім, що Пауланге може і проігнорувати моє звернення. Тому що їм також поже бути пофіг на то Турне чи Альтус. Можливо думка експерта?


Чому це я зневажаю? Мене це дуже непокоїть, але я не маю впевненості щодо персонально вашого випадку. Детально наводив вище чому саме, та описав це як критичне ставлення до відео-"доказу". Ще раз кажу, спробуйте у відповідях мені використовувати тільки те, що я насправді писав, не домислюючи за мене і не вигадуючи від себе.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 20:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 4339
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 38
Зарегистрирован:01.03.2015
АСТАНАВИТЕ его :lol:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 21:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:30.12.2018
Klay Pva
а що робить смартфон за 20000?

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 22:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:30.12.2018
Про статистику велосипедів.
Зайдіть на олх і знайдіть новий велосипед на дорослого чоловіка за 5000грн.
І в якому він співвідношенні по кількості до більш дорожчих велосипедів.

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 22:35 

Сообщения: 37
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:03.02.2019
Supinator
Чому саме за 5тис? Наскількі я розумію не Ашани стартують від 1000 USD за думкою шановного панства.
Окей, де закінчуєтся Ашан і де починаєтся справжній чудовий трушний байк?)
Наприклад, ось цей варіант є ашаном, тому що він на Система шатунів Shimano FC-TY501 (так, я вже трохи розуміюся на комплектації):
http://cubeukraine.com/ru/shop/view/har ... ue-10.html
Коштує цей Ашан 399 Євро
Що для вас Є не ашаном?
Навіть ось цей красень, з Шифтери Shimano SL-M310, Rapidfire-Plus вважається Ашаном:
http://cubeukraine.com/ru/shop/view/har ... red-6.html
Отож, не Ашан коштує близько 800-900 Євро. Наприклад. Дуже легко порахувати:
3205 велосипедів від 0 до 26000 грн.
294 велосипеда які коштують від 26000 грн.
Приблизно 80% оголошень велосипедів на ОЛХ - люті Ашани
Але ж це не показник. Ми ж розумні всі люди) Ліквідність Ашанів набагато вища. За місяц може продатися 50 000 шт. тих Ашанів з 3205 оголошень і тільки 50 Справжніх байків з тих 294 оголошень) Сподіваюсь ви зрозуміли мою думку.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 22:35 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
Безусловно позиция жертвы удобна, но что бы обидится или считать себя жертвой, нужны для этого ведь какие-то основания, я их не вижу. Более того, тс позволяете себе оскорблять всех почём зря, просто по причине неосведомленности в вопросе.
На сколько нужно быть ранимым, что бы на просьбу предоставить доказательства подделки, обидится на форумчан и назвать это унижением.
Без ссылки на статистику, это просто ваше предложение, готов с ним не согласиться, т.к. вижу сколько людей и не чем передвигается. Если бы вы были велосипедистом, то тоже обращали на такое свое внимание.

Поправочка, вы до сих пор не разбираетесь в компонентах, группах и судя по вашим умозаключениям, так и не поняли, что такое Ашан.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 22:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:30.12.2018
Треба не тільки на шифтери дивитися.
Бюджетні велосипед - 400...600 баксів.

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 22:50 

Сообщения: 37
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:03.02.2019
Supinator
OK, дякую. Але ми всеодно порахуємо тільки кілкість оголошень.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.02.2019 22:58 

Сообщения: 37
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:03.02.2019
Yamato88
Просто ашан для кожного свій. Те що для вас не ашан для vmail буде ашаном.
Є докази, що підробні компоненти Shimano продаються в Україні. Це факт.
Є відео, на якому людина (достатньо досвідчена) розповідає про особливості і різницю між оригіналом і копією.
Є моє відео, в якому шифтери повінстю відповідають зразку підробки.
Які ще докази вам потрібні. Велосипед (мій зразок) вже в allo. Я його повернув.
Просто позиція форумчан - ти тупий ти бомж що ти хотів від ашана, й взагалі підробок не існує під шимано і таке інше.
Давайте запитаємо людей, які барижать запчастинами (дешевими) на цьому форумі. Вони підтвердять що на відео підробка. Одна людина вже це підтвердила.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.02.2019 01:08 

Сообщения: 37
Город: Ужгород
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:03.02.2019
Yamato88 писал(а):
9. есть предположение, что инструкции по сборке и не должно быть, учитывая что он собран

vmail писал(а):
Никакого паспорта я на велосипед не видел нигде, кроме как в Украине. Даже при покупке он-лайн. Руководство по велосипеду? А что это?

Yamato88 писал(а):
Про паспорт и документы я вам уже писал, да и vmail ответил на ваше замечание.

Supinator писал(а):
Інструкцію на велосипед ніколи в очі не бачив.

vmail писал(а):
які папери в 21му сторіччі до них додаються чи можуть додаватись або ні

ОК, добрі люди. Давайте пошукаємо той паспорт, гарантійний талон, інструкцію користувача, інструкцію з використання яку ніхто з вас в очі не бачив.
Спочатку я почав шукати фотографіїї в інтернеті. Але я ж розумію що вам шановне панство цього буде замало (де ти взяв ті фотки їм вже триста років).
Тому я зайшов на youtube, фільтранув відео за останній рік. Відібрав для вас саме смачне.
Canyon
phpBB [video]

Optima
phpBB [video]

Ghost
phpBB [video]

Discovery
phpBB [video]

Merida
phpBB [video]

Author
phpBB [video]

Pride
phpBB [video]

Rock Machine
phpBB [video]



Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.137s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'