| велосипедне сідло |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 188, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 03.03.2020 14:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 1075
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.08.2009
Aleksei Dmytren писал(а):
а тем временем пока вы разогреваете руку на ватные велосипеды, ценник подтянули до вполне ожидаемого.
Вангую цену в наличии на уровне 22тыс грн
Ну а чо, беговел у них за 5500 есть, а вы туринг хотите за 15.

Рокс Туры уже почти месяц в наличие, просто дебилы из Прайда забыли отчитаться перед тифо.
Ценник подтянулся из-за изменения курса usd, и остаётся неизменным с первого поколения велов.

_________________
Я клянусь, что стану чище и добрее


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.03.2020 04:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Alonso Forgotten писал(а):
все бы хорошо, но манетки вместо дуалов это тупая попытка.
У меня к велосипеду по ссылке есть другие вопросы, но торцевые манетки являются туринговой классикой, считаются сверхнадёжным вариантом и до сих пор используются многими ведущими западными производителями в своих известных моделях. При этом лично меня дуалы на Pride Rocx Tour-е вполне устраивали, и подозреваю, что лично мне с торцевыми манетками ездить было бы менее удобно, но это никак не повод объявлять последние "тупой попыткой".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.03.2020 11:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 11239
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Максим Козуб
торцевая манетка это для олдовых туристов на длинной раме. и второй момент: прошлым летом у меня было два выхода из кабины. Один - на шоцэ Мерале по грунтовке. Абсолютно никаких серьезных повреждений кроме вывихнутого пальца и счесанной левой заглушки руля.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 04.03.2020 12:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 4339
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 38
Зарегистрирован:01.03.2015
Я вже писав - гляньте на оборудку на тих велах. Там повний трешак, в тому числі ті манетки-баренди.
Хз як таке можна робити, це рівень барабану, да й там на ардісах часто вже якісь альтуси/асери вішають.

Ну й що до зручності самих манеток - масово їх нікуди не ставлять та більшості вони не катять. Це факт. Все інше - виключно ваші особисті думки, які ні кому не цікаві.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.03.2020 13:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:30.12.2018
Треба створити окрему тему:"мій велосипед для туризму".

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.03.2020 03:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
tifo писал(а):
Ну й що до зручності самих манеток - масово їх нікуди не ставлять та більшості вони не катять. Це факт. Все інше - виключно ваші особисті думки, які ні кому не цікаві.
У моделях 2019 року barend-манетки стоять, зокрема, на:
Cinelli Hobootleg
Fuji Touring і Fuji Touring Disc
Kona Sutra
Jamis Aurora Elite
Masi Giramondo
Salsa Marrakesh
Surly Disc Trucker
Genesis Vagabond

Я спеціально не наводив менш відомі фірми та моделі (за рахунок яких цей список можна було б суттєво подовжити), а обмежився цими.
Але ідіотам з Surly, Salsa тощо не спало на думку проконсультуватися з tifo щодо того, що "більшості вони не катять".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.03.2020 10:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 4339
Город: Харків
Пол: Не указан
Возраст: 38
Зарегистрирован:01.03.2015
І скільки в тих сурлі та сальси моделей з дуалами в цей же час?
Сальса й фрикційні манетки аля 80ті ставить на одну модель. Бавляться хнею.

Я ж взагалі їх бачив в житті один раз - на старому 520.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.03.2020 10:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 3201
Изображения: 48
Город: степь
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.02.2012
phpBB [video]

_________________
No gods, no masters


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.03.2020 16:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
tifo писал(а):
І скільки в тих сурлі та сальси моделей з дуалами в цей же час?
У Вашого питання є один неявний аспект. "Скільки моделей..." _яких_ велосипедів? Поясню, чому про це кажу. Візьмімо, наприклад, Salsa, й візьмімо їхню "турингово-навколотурингово-відноснотурингову" категорію All-Road (бо ж у них є і MTB аж до двопідвісів, і фетбайки, коротше, те, що нас тут _зовсім_ не цікавить). Так от у цій категорії у них є Journeyman у різних варіантах. Так, він з дуалами. Він позиціонується як All-road / Gravel / Light touring. І він узагалі на алюмінієвій рамі.
Або є Cutthroat, який позиціонується так: Ultra-endurance mixed surface / Tour Divide-inspired / Bikepacking. Він з дуалами, але він карбоновий, у різних варіантах, у тому числі з Di2, з гідравлічними гальмами тощо.
А є Vaya, Any road / Gravel / Light touring; вона хромолева з карбоновою вилкою, і коли продається як велосипед (бо продається й фреймсет), продається з дуалами.
А є той сами Marrakesh, який у них типу Expedition touring / World travel / Exploration. Суто хромолевий, "найкласичніший туринг" з усіх сальсівських моделей, під великий вантаж і т.д. Так от він продається і як фреймсет, і в варіанті з дуалами Sora (причому цей варіант з'явився, якщо не помиляюся, лише цього року), і (роками) з торцевими манетками.
Я ж не заперечую, що Вам з торцевими манетками незручно, і сам кажу, що може й мені було б незручно (хоча цікаво було б колись спробувати). І я сам 4000+ км через 11 країн їхав на Pride Rocx Tour-і з дуалами (але в основному нормальними дорогами з якісним асфальтом, за винятком кількох десятків кілометрів латвійсько-литовських гравійок тощо, і з досить невеликим, "неекспедиційним" вантажем у байкпакінговому варіанті — достатньо сказати, що у мене був бівачний мішок, а не намет). Але ж зараз я про інше. Подобається це комусь (у тому числі Вам або мені) чи не подобається, але серед _власне турингових_, "класичних турингових" моделей, тих, які виробники роками роблять саме для варіантів "Хоч Європа, хоч Африка, хоч десятки тисяч кілометрів навколо світу через будь-яке Задуп'я" (а не "ком'ютинг + байкпакінг + гравійні покатеньки + іще щось"), відсоток використання торцевих (barend) манеток досі _значно_ вищий, ніж у інших моделей, які належать до "суміжних" категорій велосипедів. І цей відсоток, і досвід цих виробників і тих, хто на велосипедах їхнього виробництва проїхав сотні тисяч кілометрів, не дозволяє, як на мене, зверхньо казати, що торцеві манетки — це "тупая попытка".


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.03.2020 16:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Aleksei Dmytren писал(а):
Максим Козуб
торцевая манетка это для олдовых туристов на длинной раме.
Ну, геометрия рамы у перечисленных мною выше моделей разная, но по поводу "олдовых туристов" — Вы где-то правы, см. моё предыдущее сообщение.
Цитата:
и второй момент: прошлым летом у меня было два выхода из кабины. Один - на шоцэ Мерале по грунтовке. Абсолютно никаких серьезных повреждений кроме вывихнутого пальца и счесанной левой заглушки руля.
Сочувствую. И не говорю, что дуалы прям вот везде ломаются (у меня в первые дни нордкаповского маршрута, ещё в Италии, было довольно сильное падение на спуске, и тоже дуалы выдержали :)). И не говорю, что торцевые манетки прям вот что угодно выдержат. И мне торцевые манетки как-то не нравятся, хоть я с ними и не ездил ("Роман не читал, но осуждаю" :)). Но _почему-то_ их годами продолжают использовать как вариант, считающийся очень надёжным. Я же ничего не абсолютизирую, но задуматься стоит.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.03.2020 16:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 930
Изображения: 0
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:30.07.2016
Supinator писал(а):
Треба створити окрему тему:"мій велосипед для туризму".
Тоді вже для початку "Моє уявлення про туризм", бо інакше обговорення "Мій велосипед для туризму" не матиме великого сенсу :).
P.S. Згадалося, як на Wikiloc досить регулярно з'являються треки типу "Чотири кілометри парками Києва за півтори години", позначені як "Пішохідний похід" тощо (при тому що окрема категорія "Прогулянка" на Wikiloc існує) :).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.03.2020 11:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 3077
Город: Харьков. ПП
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:10.06.2009
Обговорення небезпечних і примітивних манеток для жлобів(єдина їх перевага- ціна) в темі про нормальні велосипеди абсолютно не доречна.

Ви ж можете створити тему типу " Ідкальний туринг задарма\ до 500$" і писати там про втулки на шарах(які теж мають право на життя), про каретки під квадрат, про тріпл сталевий, про манетки в барендах. А якщо на алю рамі\вилці, то воно виходить вже не просто "до 500",а і "ДО 400$"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.03.2020 15:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
konstruktor писал(а):
Обговорення небезпечних і примітивних манеток для жлобів(єдина їх перевага- ціна) в темі про нормальні велосипеди абсолютно не доречна.

Изображение

Shimano Dura Ace SL-BSR1 не такі вже й дешеві


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.03.2020 15:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 11239
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
@noxin
вот только это торцевые манетки на лежак для тт, а не для туризьма.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 13.03.2020 16:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
А мне особенно пассаж "каретки под квадрат" понравился, в плане того что это для жлобов и задарма...

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 188, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.177s | 28 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'