| купить велосипед в белой церкви |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 18:39 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
Elk 2 писал(а):
Від стану ланцюга та інших умов експлуатації залежить.

Однакові умови експлуатації звісно були. За ланцюгами слідкую, з цим у мене строго.

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 18:44 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
andr писал(а):
[
Даремно. В середньому алюмінієві рами розраховують приблизно на такий самий ресурс, як у сталевих. А гранична міцність алюмінієвих рам в середньому приблизно втричі більша, ніж у сталевих.

Ну це Ви мене вибачте не дуже коректно сказано: алюміній міцніший на одиницю маси за сталь - це відомо. Ну і що з того? Може і болти треба виготовляти з алюмінію у такому разі?..

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 18:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:01.10.2012
june писал(а):
Тому що об'єм металу той самий. А на одиницю об'єму сталь міцніша. Ну і із власного досвіду звісно: мав 48-му зірку алюмінієва ходила 10 тисяч, а сталева така ж 17 тисяч і ще можна використовувати.

"Алюмінієва зірка" має приблизно таку кількість інформації, як і "МТБ велосипед". Власне, як і "сталь" в даному випадку бо що саме там за сплави нікому, я так розумію, не відомо.

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 18:45 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Ви 48-у могли дуже перекошувати, я так першу за одну зиму зтер (стальну).
Скоріш, умови були не однакові.
Щодо втомлюваності метеріалу - це в теорії. Зробіть алю важчим, і вся ця втомлюваність десь подінеться.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 18:46 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
Алюмінієва зірка на 48 і сталева зірка на 48. Їх об'єм приблизно ідентичний. Сталева трохи тонша.

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 18:48 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
june писал(а):
andr писал(а):
[
Даремно. В середньому алюмінієві рами розраховують приблизно на такий самий ресурс, як у сталевих. А гранична міцність алюмінієвих рам в середньому приблизно втричі більша, ніж у сталевих.

Ну це Ви мене вибачте не дуже коректно сказано: алюміній міцніший на одиницю маси за сталь - це відомо. Ну і що з того? Може і болти треба виготовляти з алюмінію у такому разі?..


Якщо критична вага - виготовляють з алюмінію, в мене, наприклад, шприхи на двох вілсетах з алюмінію та деякі болти теж. Тут треба тільки не перестаратись.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 19.03.2020 18:56.
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 19:11 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
june писал(а):
Алюмінієва зірка на 48 і сталева зірка на 48. Їх об'єм приблизно ідентичний. Сталева трохи тонша.


Різні умови експлуатації. Кілометраж - не показник. Ви могли одну зірку в хвіст і гриву, а іншу більш охайно експлуатувати, самі того не помічаючи.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 22:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 8290
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Elk 2 писал(а):
Звідки беруться оці міфи про погану міцність алюмінієвих рам? Люди свято вірять у це.

п.с.Поламок алю умовно багато лише від його масовості та часто неналежного виконання рам.
Але сам матеріал, як такий, не причому. Якщо алю раму зробити добре та такої ваги як сталеву - вона буде значно міцніша за сталеву.
june писал(а):
Я чув, що алюміній накопичує підпорогові навантаження (ну я не технар, а просто чув, тому вибачайте) так би мовити, тобто стомлюваність алюмінію не залежить від прикладеного навантаження: воно кумулятивно сумується, а у сталь накопичує саме запорогові навантаження, які вище границі міцності. Щось таке. Чи я не правий?

Алюміній накопичує, сталь теж накопичує, але інакше. Сопромат складна штука. Якщо ж казати просто, то у популярних велосипедних статтях в основному написана єресь, і її транслюють усі охочі, бо ця єресь гранично проста й не вимагає від слухача ніяких знань чи здорового глузду.
А при здоровому глузді можна згадати хоча б алюмінієві зварні рами мотоциклів, алюмінієві суперкари, алюмінієві літаки з вертольотами та дійсно безсмертні алюмінієві шатуни, виноси, керма чи підсідели на звичайних велосипедах.


Досліди показали, що алюмінієві рами в середньому не тільки легші, але й витриваліші, ніж сталеві.
https://www.sheldonbrown.com/rinard/fra ... t.htm#info
Чому це так? Тому що крім матеріалу важливо те, як зроблено раму. Важлива її конструкція.
Нам з братом за багато років вдалося отримати на алюмінієвих рамах удвічі менше тріщин від утоми металу, ніж на сталевих, хоча на алюмінієвих їздили більше.


Звісно, ніхто не заборонить вірити в те, у що зручніше віриться.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 22:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 11239
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Цитата:
Тому що об'єм металу той самий
штэ? рулевой или кареточный стакан алю и сталь давно сравнивали?

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 23:12 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Мова йде тут про зірку 48 зубів


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 23:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 11239
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Elk 2 писал(а):
Мова йде тут про зірку 48 зубів

так и зирки имеють разную толщину, просто это так взору не заметно. если не брать в расчет околоспортивные лайт звезды. у умеренно-гражданских алю звезд тело толще, чем у стальных.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Последний раз редактировалось Aleksei Dmytren 19.03.2020 23:40, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 19.03.2020 23:18.
СообщениеДобавлено: 19.03.2020 23:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 11239
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Так совпало, что у меня есть три системы FSA Vero. Дабл с алю звездами, дабл и трипл со стальными. Так я не поленился пойти приложить циркуль. Алю 3,2мм, сталь 2,1
если взять совсем спортивную ультегра, то я переживаю, если такую звезду сделать стальной.
Изображение

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 20.03.2020 09:48 

Сообщения: 339
Город: Київ
Пол: Муж
Зарегистрирован:27.12.2012
andr
То Ви справді вважаєте, що болти із алюмінію таки будуть надійніші за сталеві? :smile: Титанові краще я не проти, проте дорогі. Тут не треба бути спецом із сопромату, щоб це знати. Так само і про алюмінієві зірки - вони менш тверді це ж ясно, як божий день і зношуються не менше як у 1,5 раза швидше. :smile:

Я не заперечую, що алюміній виграє за показником міцність/маса, проте програє за показником міцність/об'єм. А титан кращий за обома показниками. Проте якщо про зірку, то там потрібна твердість, наскільки я знаю.

_________________
пишите ЛС


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.151s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'