| купить седло для велосипеда |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:01.10.2012
Здається, ви не чуєте відповідей.
А вони прості: навіщо вам це для означених вами ж умов використання?

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:20 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Elk 2 писал(а):
Що мається на увазі під словом "накат"? Свого часу на київському форумі було своєрідне табу на це поняття, оскільки кожен розумів його, як хотів.


Емпіричне поняття, справді. От був мене гібрид - алюмінієвий Джайнт, 28", з амортвилкою. За містом аж літав на трасі, після МТБ ніби як крила виросли... от це і є "накат" - коли ти летиш, а не їдеш , чи тим більше - не повзеш. Але я не їздун в сусідні райцентри, для моїх покатушок все ж МТБ кращий. Може б і найнер, якби хтось мені його подарував в топовій комплектаціі, щоб не більше 9 кг... бо і 26" не спішу продавати. Але ж не дарують) - а топчик на 26" скласти легше, та й взагалі я трохи олдскульний.

А хріновий накат (імхо) - це іменно сліки на 26". От хоч застрельте за суб"єктивщину. 1,3" на 26" не катять, бо дистрофічно маленькі колеса стають, а 2,0" ніби й катять, але я манав таке котіння, коли вони і важкі, і всираються, коли з асфальту збочуєш на стежки. Тут кожний вибирає фломастери на свій смак і я нічого нікому не раджу.

От саме залежність накату від результованого діаметру колесо + гума цікавить. Ніби збільшення в плюс до накату, але мінусується збільшена вага (опір повітря несуттєвий в даному разі, жінка не гонщег покишо))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:22 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Це таке питання - спробувати й описати свої враження. Ви першопроходцем будете. А якщо серйозніше - ніхто з цим, як видно, тут не експериментував тому й нема що сказати суто за темою.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:25 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Все ж таки літаєш, коли "пре", а "пре" - це збудження нервове, тобто суб"єктивне відчуття. Я на сліках 32 мм 26" літав - не спиняло покриття. Колись то було. Тепер ні.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:28 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
d.lus писал(а):
Здається, ви не чуєте відповідей.
А вони прості: навіщо вам це для означених вами ж умов використання?


Чому, уважно прочитав, якась порція інфи і суб"єктивщини взята до уваги. Дещо цікаве було про Формулу-1, але я не буду переводити кінські сили в ватти (гуманітарій). Достатньо розуміти, що є певна тенденція - робити ведуче колесо дещо більшим, і схожий принцип може позитивно працювати в прогулянковому КК.

В спорт-КК, ДН мале колесо спереду не канає, бо зловить яму-камінь і не вигребе.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:01.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
А хріновий накат (імхо) - це іменно сліки на 26". От хоч застрельте за суб"єктивщину. 1,3" на 26" не катять, бо дистрофічно маленькі колеса стають, а 2,0" ніби й катять, але я манав таке котіння, коли вони і важкі, і всираються, коли з асфальту збочуєш на стежки. Тут кожний вибирає фломастери на свій смак і я нічого нікому не раджу.

То може 700х32 в вашу 26" раму поставити? І діаметр зовнішній залишиться +- таким саме, і накат з'явиться ;)

Роман Михайлюк писал(а):
Достатньо розуміти, що є певна тенденція - робити ведуче колесо дещо більшим

Для певних застосувань, тоді, коли це справді потрібно - так.
Але ж ви тут про XC-байк говорите, а не про шосер, тож давайте дивитимемось на трактори (у яких, до того ж, зазвичай повний привід) чи позашляховики, а не на F1: і тут все зовсім не так однозначно.

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Последний раз редактировалось d.lus 04.06.2020 14:40, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:37 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Elk 2 писал(а):
Це таке питання - спробувати й описати свої враження. Ви першопроходцем будете. А якщо серйозніше - ніхто з цим, як видно, тут не експериментував тому й нема що сказати суто за темою.


Дякую, ЕЛК. Може, хтось і задумається, але Ваша відповідь наразі сама точна. Це справді не життєво важливий аспект, тому і готової відповіді тут не знайшлося... Я собі так давно катаю, 2.0 сзаду і 1.75 спереду (суто імхо, не нав"язую)... але пішла тенденція на збільшення розмірності, тому на новий байк задумавсь - чи поміняти щось, чи зробити жінці, як в себе.

Ще таке питання. Якщо масово ставлять покрихи 2,2", то чи означає це, що і мені на мої 75кг вони рекомендовані, і на умовні 90кг, і жінці на 50кг? До речі, саме тут і питання про найнер - з якого росту він актуальний? Мені так, а от на 160см людину?

Як не дивно - про це мало пишуть. Дайош найнер! і всьо)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 2011
Город: Київ
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:01.10.2012
Роман Михайлюк писал(а):
До речі, саме тут і питання про найнер - з якого росту він актуальний? Мені так, а от на 160см людину?

Що саме ви маєте на увазі під терміном "найнер"?
Коммьютер - це ж найнер на сліках ;)

_________________
Urban ХтоЗнаШо


Последний раз редактировалось d.lus 04.06.2020 14:42, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
Роман Михайлюк писал(а):
d.lus писал(а):
Здається, ви не чуєте відповідей.
А вони прості: навіщо вам це для означених вами ж умов використання?


Чому, уважно прочитав, якась порція інфи і суб"єктивщини взята до уваги. Дещо цікаве було про Формулу-1, але я не буду переводити кінські сили в ватти (гуманітарій). Достатньо розуміти, що є певна тенденція - робити ведуче колесо дещо більшим, і схожий принцип може позитивно працювати в прогулянковому КК.

В спорт-КК, ДН мале колесо спереду не канає, бо зловить яму-камінь і не вигребе.


Подождите, а как же столько лет DH именно на 26" мог быть тогда? Ведь 28" к тому времени уже изобрели. Давно изобрели. Раньше чем 26" изобрели. И резину в 2,2-2,5" изобрели.

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:41 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
То може 700х32 в вашу 26" раму поставити? І діаметр зовнішній залишиться +- таким саме, і накат з'явиться ;)

Колись думав про це, але це той "колхоз", який уже надто специфічний) Якби я хотів 32, і 700, то зліпив би собі таке. Справді пробував, і щось не зайшло)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:44 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
В спорт-КК, ДН мале колесо спереду не канає, бо зловить яму-камінь і не вигребе.[/quote]

Подождите, а как же столько лет DH именно на 26" мог быть тогда? Ведь 28" к тому времени уже изобрели. Давно изобрели. Раньше чем 26" изобрели.[/quote]

Я мав на увазі, що в 26" не варто переднє колесо зменшувати за рахунок гуми, бо там це смерті подібно. Умовно кажучи, в ДН переднє колесо ведуче (жарт, але не зовсім)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 6400
Город: Київ, неКиїв
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:29.08.2009
А я скорее о том, что даже в таких техничных дисциплинах (ваши же аналогии с Ф1) никто не делает разных колес. И они были бы заинтересованы, поскольку им не для фанового катания по парку. Но нет. Тогда зачем это вам?

_________________
Thank you for your cooperation. Good night. © RoboCop


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 14:58 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
Що саме ви маєте на увазі під терміном "найнер"?
Коммьютер - це ж найнер на сліках ;)

В широкому розумінні. Чи гравел. Чи що завгодно з колесами біля 29". Чи вартує воно низкорослим, зі зменшеною під них рамою, чи краще все пропорційно зменшувати під них. В гонках мабуть великі колеса рулять, а от "покататися" - мені малі дівчата дикувато виглядають між великими колесами... Може, то просто моя звичка до 26", а рослі мужики скоро сядуть за 32")


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 15:01 

Сообщения: 104
Город: Ивано-Франківск
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2016
vmail писал(а):
А я скорее о том, что даже в таких техничных дисциплинах (ваши же аналогии с Ф1) никто не делает разных колес. И они были бы заинтересованы, поскольку им не для фанового катания по парку. Но нет. Тогда зачем это вам?


Можливо, що й не до чого, бо негативний результат, отриманий тут - теж результат. Я його врахую. До речі, в Ф1 дещо задається і тех. регламентом... раніше так робили.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.06.2020 15:10 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
Я адепт 26, найнер так званий не визнаю) Зріст 180.
Взяв би 27.5, якщо б з нуля - не найнер). Поки що такої думки.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.143s | 28 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'