| балаклава купить |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 09:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 384
Изображения: 35
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:30.12.2018
:yes:

_________________
Bike:1)fairdale weekender ,2)двухподвес


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеСообщение было удалено | 13.11.2020 12:55.
Причина: Хтознашо
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 10:35 

Сообщения: 1048
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:20.10.2012
сейчас на всяком говне проводка внутренняя и зализаньі швьі - дань моде))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 14:00 

Сообщения: 683
Изображения: 0
Город: Град прире́чений
Пол: Не указан
Зарегистрирован:07.07.2012
Yamato88 писал(а):
Watsoon, если бы все было так просто, то любой мог бы взять толстенную трубу, что бы на века и сварить себе раму. Но такое недоразумение не поедет, как настоящий, хороший байк. По поводу нормальной геометрии, это какая? У каждого производителя понятие "нормальная" абсолютно разная, какое вы вкладываете значение в это слово?
Цитата:
Все одно всі зроблені в Китаї на одних і тих самих заводах.

Зачем Вам вообще велосипед? Зачем нужно покупать хороший велосипед? Зачем хороши питаться? Зачем покупать качественные вещи? Ведь все равно в итоге все умрут и те у кого был велосипед и те у кого не было.


Будь-хто не міг би зварити собі раму, оскільки процес зварювання потребує знань, навичок, дорогого обладнання.

"Толстенную" трубу брати не треба, треба взяти "нормальну трубу", без зайвого батінга та зі запасом міцності. Тобто так, щоб не переживати від кожного "чиху", щоб не зламалося від одного нещасного падіння, щоб не було страшно притулити до дерева, щоб навішати вантажу 25 кг на багажник, сісти зверху та поїхати в гірський похід по каменюкам.

Вага +- 1 кг має значення лише для спортсменів. "Звичайним людям" на цей фактор не варто звертати уваги. Я в дитинстві їздив на дорожньому велосипеді "Fort Libra", який важив майже 17 кг, і норм було.

Нормальна геометрія - класичні два трикутника (перевірена часом та досвідом конструкція), без усіляких внутрішніх проводок, полірованих швів, щоб підсидільна труба не стирчала на 10 см вище за місце зварювання, щоб були містки між перами і зверху, і знизу (бачив я рами Trek без задніх містків, лайно якесь), бажано щоб була перемичка для посилення пер від впливу дискового гальма. Я вже не кажу про те, що рама має відповідати технічним стандартам (кермовий стакан, каретка, посадкові діаметри під чашки, підшипники), щоб поверхні стаканів були рівні та відторцьовані зі заводу, а то буває різне лайно трапляється. Краще, якщо рама буде під зовнішні чашки, бо зараз модно робити інтегровані стакани під промислові підшипники, щось не довіряю я їм, роздовбає з часом раму. Ще забув додати "флексуючи задні пера", як там воно у Кенондейла називається? Щось там "Safe", "Save", чи "Saveass"..., хз. Такого теж не треба.

Купляти якісні речі звичайно треба. Просто я хочу сказати, що не завжди дорога річ є якісною, а більш дешева навпаки - може бути якісною. Треба шукати "золоту середину".

Тобто може та рама Optima, якщо уважно на неї подивитись, хороша, і на неї можна сміливо вішати деор та ставити повітряну вилку.


Последний раз редактировалось Watsoon 13.11.2020 14:44, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 14:22 

Сообщения: 683
Изображения: 0
Город: Град прире́чений
Пол: Не указан
Зарегистрирован:07.07.2012
real SIMON писал(а):
Watsoon писал(а):
Фігня це все. Бувають нормальні якісні "ноунейм" рами, з товстими трубами, якісними зварними швами, нормальної геометрією, без усілякого батінга, а бувають дорогі тонкі легкі рами, в яких вилазять проблеми.

Все одно всі зроблені в Китаї на одних і тих самих заводах. Якщо Тайвань, то вже краще.

На цьому форумі люди писали, що в них біля підсидільного вузла тріщали рами "Scott", "GT", "Jamis". Можете пошукати в темі про драйвспорт.


Тричі перечитав - відверта маячня. Схоже, бажання розмірковувати про те в чому нема розуміння стає тенденцією...
До речі, Драйв Спорт не займається велосипедами Scott.


Прочитайте моє повідомлення до пана "Yamato88", там я пояснив свою точку зору.

Може драйв-спорт і не займається Скотами. Хз.

Я вже тут рахував 10 повідомлень, в яких люди писали про те, що у них тріскалися рами "GT" і "Jamis" у підсидільному вузлі: http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=79&t=723&start=1785#p2086222. Далі мені набридло шукати. І це лише на цьому форумі.

Що стосується рами Scott, то спитайте в пана "zarka": http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=37904&start=150#p1889881.

З іншого боку, от взяти мій "Едельвейс". Весь велосипед обійшовся мені в 1099 грн восени 2009 року. Рама зроблена на Тайвані фірмою "Ballistic", дуже якісна і надійна. Труби товсті, зварювальні шви дуже акуратні. Той факт, що вони зробили кермовий стакан рідкісного стандарту - то вже інша справа. То такі замовники притрушені. Те, що я її зіпсував, то я сам винуватий зі своїми рукодупими експериментами. Так вона б мені років 20 прослужила. І вага усього лише 2.5 кг.

А тепер подивіться на цей "Скотт" пана "зарка". Він коштував мабуть разів у 10 більше, ніж "Едельвейс". І в кінці кінців рама тріснула. Тільки не кажіть мені, що пан "зарка" важить 150 кг. Теж мені "елітна" торгова марка.

Батінг має значення лише для спортсменів, яким велосипеди купляють багаті спонсори. Це як болід формули один. Це одноразова техніка, вона не практична. Це маркетологи спеціально придумали, щоб люди частіше ломали рами і купляли нові.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 14:34 

Сообщения: 683
Изображения: 0
Город: Град прире́чений
Пол: Не указан
Зарегистрирован:07.07.2012
Rost писал(а):
Crypto3D писал(а):
Как отключить эту подпись не знаю(( постоянно нужно убирать галочку ))

в настройках тапаталка один раз убрать галочку.

Куплю втулки, вынос, мелочь
я видел Кернеса


Вибачте, а де саме ви бачили пана Кернеса?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 14:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 90
Город: солнца
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:26.02.2014
15-18к. Вартість заліза приблизна. З врахуванням, що роботи проводяться самостійно, є потрібні інструменти і знання. Може бути більше за рахунок не правильний підбір, запоров при збиранні, некоректна збірка чи налаштування, в результаті "всйо хуйня, давай па новой"

_________________
http://music.i.ua/player/3216/67536/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 14:55 

Сообщения: 683
Изображения: 0
Город: Град прире́чений
Пол: Не указан
Зарегистрирован:07.07.2012
MaxSM писал(а):
Crypto3D писал(а):
А почему рама от дешёвого велосипеда обязательно плохая?)

Смотря что подразумевается под дешевыми рамами. Если велики за 5000 грн, то у них рама железная. Нет внутренней проводки тросов(внутри рамы). Рама смотрится некрасиво. Гарантия на раму.


В кожного свій смак, комусь подобаються класичні варіанти. Саме по собі залізо (сталь) хороший матеріал для велосипедів.


Последний раз редактировалось Watsoon 13.11.2020 14:58, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 14:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 43
Пол: Не указан
Зарегистрирован:08.11.2020
dedibad писал(а):
15-18к. Вартість заліза приблизна. З врахуванням, що роботи проводяться самостійно, є потрібні інструменти і знання. Може бути більше за рахунок не правильний підбір, запоров при збиранні, некоректна збірка чи налаштування, в результаті "всйо хуйня, давай па новой"
Ну я по считал не много меньше) за то за эти деньги будет адекватное железо, а не начальный уровень) конечно я не спортсмен и не катаю гонки. Езжу как попало. Камни ,корни в лесу, ступеньки.. по этому и хочу собрать сам.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 15:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 90
Город: солнца
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:26.02.2014
Це нове початково-адекватне, далеко не "для спортсменів". Викладіть по пунктам з цінами ваш варіант, можливо щось підкажуть.

_________________
http://music.i.ua/player/3216/67536/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 15:29 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
Watsoon писал(а):
Будь-хто не міг би зварити собі раму, оскільки процес зварювання потребує знань, навичок, дорогого обладнання.

"Толстенную" трубу брати не треба, треба взяти "нормальну трубу", без зайвого батінга та зі запасом міцності. Тобто так, щоб не переживати від кожного "чиху", щоб не зламалося від одного нещасного падіння, щоб не було страшно притулити до дерева, щоб навішати вантажу 25 кг на багажник, сісти зверху та поїхати в гірський похід по каменюкам.

Вага +- 1 кг має значення лише для спортсменів. "Звичайним людям" на цей фактор не варто звертати уваги. Я в дитинстві їздив на дорожньому велосипеді "Fort Libra", який важив майже 17 кг, і норм було.

Нормальна геометрія - класичні два трикутника (перевірена часом та досвідом конструкція), без усіляких внутрішніх проводок, полірованих швів, щоб підсидільна труба не стирчала на 10 см вище за місце зварювання, щоб були містки між перами і зверху, і знизу (бачив я рами Trek без задніх містків, лайно якесь), бажано щоб була перемичка для посилення пер від впливу дискового гальма. Я вже не кажу про те, що рама має відповідати технічним стандартам (кермовий стакан, каретка, посадкові діаметри під чашки, підшипники), щоб поверхні стаканів були рівні та відторцьовані зі заводу, а то буває різне лайно трапляється. Краще, якщо рама буде під зовнішні чашки, бо зараз модно робити інтегровані стакани під промислові підшипники, щось не довіряю я їм, роздовбає з часом раму. Ще забув додати "флексуючи задні пера", як там воно у Кенондейла називається? Щось там "Safe", "Save", чи "Saveass"..., хз. Такого теж не треба.

Купляти якісні речі звичайно треба. Просто я хочу сказати, що не завжди дорога річ є якісною, а більш дешева навпаки - може бути якісною. Треба шукати "золоту середину".

Тобто може та рама Optima, якщо уважно на неї подивитись, хороша, і на неї можна сміливо вішати деор та ставити повітряну вилку.

Пещерный человек, а на компьютере у вас стоит виндовс 98? Вместо мобильного дома стоит городской с дисковым набором номера? Логический ряд можно продолжать до бесконечности. Смотрю вас эволюция не коснулась, но не стоит "староверство" проповедовать в массы, вас же читают и могут воспринять всерьез :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 15:38 

Сообщения: 683
Изображения: 0
Город: Град прире́чений
Пол: Не указан
Зарегистрирован:07.07.2012
Yamato88 писал(а):
Watsoon писал(а):
Будь-хто не міг би зварити собі раму, оскільки процес зварювання потребує знань, навичок, дорогого обладнання.

"Толстенную" трубу брати не треба, треба взяти "нормальну трубу", без зайвого батінга та зі запасом міцності. Тобто так, щоб не переживати від кожного "чиху", щоб не зламалося від одного нещасного падіння, щоб не було страшно притулити до дерева, щоб навішати вантажу 25 кг на багажник, сісти зверху та поїхати в гірський похід по каменюкам.

Вага +- 1 кг має значення лише для спортсменів. "Звичайним людям" на цей фактор не варто звертати уваги. Я в дитинстві їздив на дорожньому велосипеді "Fort Libra", який важив майже 17 кг, і норм було.

Нормальна геометрія - класичні два трикутника (перевірена часом та досвідом конструкція), без усіляких внутрішніх проводок, полірованих швів, щоб підсидільна труба не стирчала на 10 см вище за місце зварювання, щоб були містки між перами і зверху, і знизу (бачив я рами Trek без задніх містків, лайно якесь), бажано щоб була перемичка для посилення пер від впливу дискового гальма. Я вже не кажу про те, що рама має відповідати технічним стандартам (кермовий стакан, каретка, посадкові діаметри під чашки, підшипники), щоб поверхні стаканів були рівні та відторцьовані зі заводу, а то буває різне лайно трапляється. Краще, якщо рама буде під зовнішні чашки, бо зараз модно робити інтегровані стакани під промислові підшипники, щось не довіряю я їм, роздовбає з часом раму. Ще забув додати "флексуючи задні пера", як там воно у Кенондейла називається? Щось там "Safe", "Save", чи "Saveass"..., хз. Такого теж не треба.

Купляти якісні речі звичайно треба. Просто я хочу сказати, що не завжди дорога річ є якісною, а більш дешева навпаки - може бути якісною. Треба шукати "золоту середину".

Тобто може та рама Optima, якщо уважно на неї подивитись, хороша, і на неї можна сміливо вішати деор та ставити повітряну вилку.

Пещерный человек, а на компьютере у вас стоит виндовс 98? Вместо мобильного дома стоит городской с дисковым набором номера? Логический ряд можно продолжать до бесконечности. Смотрю вас эволюция не коснулась, но не стоит "староверство" проповедовать в массы, вас же читают и могут воспринять всерьез :D


Треба вміти відрізняти справжню еволюцію від її тупикових гілок.

P. S. Насправді я не проти внутрішньої проводки і полірованих швів, якщо зроблено грамотно і не суперечить здоровому глузду. Це вже питання смаку та естетики. Але у випадку сталевих рам це мені здається сумнівним, адже будь-які "зайві" отвори в рамі призведуть до внутрішньої корозії. Вода ж туди буде обов'язково потрапляти.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 17:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 43
Пол: Не указан
Зарегистрирован:08.11.2020
dedibad писал(а):
Це нове початково-адекватне, далеко не "для спортсменів". Викладіть по пунктам з цінами ваш варіант, можливо щось підкажуть.
Собирать буду на раме Fort Parker (алюм)
Вилка rock shox xc30/32 или Suntour XCR-AIR.
Тормоза shimano mt200
Рулевая risk (на промах с алиэкспресс)
Втулки arc 2/4 прома 4 собачки ( с алиэкспресс.уже куплены )
Обода Fireeye 650В28 (уже куплены)
Шатуны HOLLOWTECH II (закос под deore c алиэкспресс)
Звезда Narrow Wide 36Т
Задний переключатель deore/XT 9cк
Кассета 9ск ( буду икать на алюм пауке . Ещё не знаю какую )
Манетка deore

Ну где то так .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 17:14 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
Есть смысл посмотреть в сторону карбон / сталь ригид вилки, если не собираетесь гонять техничные кантрийные трассы или любую другую жесть. На широкой резине и низком давлении, будет отлично ездить по любой поверхности.
Рулевую не обязательно везти из китая, вполне можно взять норм и у нас.
Шатуны можно поискать б/у настоящие а не китай или купить новые, не китай, цены не космос.
Звезда 36т с кассетой на 9ск, вы в горки катать не будете? Есть конечно и кассеты 40+ для 9 ск, но так там же и шаг соответствующий. возможно стоит смотреть в сторону 32т звезды на систему или в сторону дабл/трипл.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Помогите собрать велосипед.
СообщениеДобавлено: 13.11.2020 17:18 

Сообщения: 1119
Город: Средиземье
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.05.2014
Вот один из участников форума собрал какую красоту на жесткой вилке
viewtopic.php?p=2088693#p2088693


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.100s | 29 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'